• 9126030813

داغ ترین روند عکسبرداری عروسی

30 آبان 1394

دوست دارید عکاستان پیشگام باشد و آخرین فنون را بشناسد،دوست ندارید عکس هایتان خیلی امروزی باشد

که وقتی 20 سال دیگر عکس هایتان را می بینید، هرآنچه می بینید قدیمی بودن عروسیتان را به یادتان آورد. اینجا عکس هایی هستند که کاملا جدیدند – اما هنوز هم تازه هستند وقتی فرزندانتان ازدواج می کنند!

1.    عکسبرداری از زمان پیشنهاد ازدواج

بعضی از دامادهای زرنگ عکاسانی را اجاره می کنند تا پیشنهاد ازدواجشان را مستند کند طوریکه این لحظه عالی اما زودگذر می تواند بعدا توسط زوجین دوباره زنده و با دوستان و خانواده تقسیم شود. عکاس دانی ویز می گوید این روش سریعا در حال رشد است، و او  دوست دارد بخشی از این ماجرا باشد. او می گوید: «هیچوقت پیشنهاد ازدواجی را که در سنترال پارک نیویورک آخرای زمستان ثبت کردم فراموش نمی کنم. انگار در آن پارک فقط من بودم و آن دو نفر، و تصاویری واقعا عالی و محشر گرفتم».

2.    تلفیق اینستاگرام

ایجاد یک هشتگ عروسی برای مهمانان که برای آپلود کردن عکس ها در اینستاگرم و توییتر استفاده کنند می تواند به شما کمک کند تا عروسیتان را از دید انها تجربه کنید. برنامه های کاربردی مثل Artifact Uprising هم به کاربران تلفن های هوشمند اجازه می دهد تا عکس ها را از اینستاگرام آپلود کنند و کتاب های چاپی واقعی با جلد محکم (نه اینکه در تقویم ها و کارت پستال ها قرار دهند) شاهکارهای لحظه ای اشان را خلق کنند. عکاس کوربین گورکین از عکاسی کوربین گورکین می گوید: «حتی از محصولاتشان بعنوان کتاب های بازبینی مختصر برای مشتری ها استفاده می کنم».

3.    عکس های جشن عروسی به سبک بردی بانچ (Brady Bunch)

بعضی عکاسان خلاق عکس هایی از جشن عروسی های جداگانه می گیرند و سپس طرح های شبکه گرافیکی شوخی گونه¬ای را در آلبوم های عکس خلق می کنند. عکاس مل بارلو از شرکت مل و شرکا می گوید: «عالی است زیرا آنهایی که به شما بسیار نزدیکند زمان و پول زیادی صرف می کنند تا بخشی از عروسیتان باشند، و این حرکتی خوب است تا بعد از اینکه جشن تمام شدیک عکس هدیه در اختیارشان قرار دهیم».

4.    فیلم عکس عروسی بی حرکت (استاپ موشن)

این فرم از عکاسی هم عکس می گیرد و آنها را متحرک می کند، در یک مجموعه ویدئویی با انتخاب موسیقی خودتان. کارولین ویناتا از عکاسی میلو و الین می گوید: «با ده تا بیست تصویر یک سری از این فیلم ها را درست کردم و آنها را باهم در صفحه آلبوم عروسی قرار دادم و نتیجه بسیار عالی بود». استاپ موشن مخصوصا برای تیزرهای کوتاه خوب جواب می دهد تا آن را در صفحه فیس بوک قرار دهیم یا آن را در ایمیل به دوستان صمیمی برسانیم.

5.    پرتره های عروسی

برای گرفتن پرتره عروسی با لباس قبل از روز عروسی با عروس ها قرار گذاشته می شود یا زمانی را در همان روز عروسی اختصاص می دهند تا از آنها پرتره های رسمی گرفته شود. عکاس دنیس چستین از عکاسی دنیس چستین می گوید: «همه این زمان را می گذارند و روی چهره تان دقت می کنید پس سزاوار است آن را به درستی مستند کنید». روش دیگر، پرتره رسمی عروس و داماد، است که عکس های با ژست سنتی و تحمیلی عروس و داماد را نشان می دهد.

6.    تصاویر رویایی فیلم

مثل عکس های دارای نور پس زمینه، تصاویر فیلم هم بسیار رمانتیک هستند و در دنیای چرخشی عکاسی عروسی تعداد زیادی عکس برگشتی ایجاد می کند. گورکین می گوید: «فکر می کنم فیلم تناسب کاملی برای دکور و پرتره دارد». اما حس نکنید که مجبورید عکاستان را  محدود به فیلم کنید. گورکین اضافه می کند: «هنوز همه کاره بودن دیجیتال در نور کم یا درروز عروسی بارانی را ترجیح می دهم».

7.    نگاه های اول پدر- دختر

عکس اولین نگاه مدتی است که متداول شده است («ایا اولین نگاه را انجام می دهید» را ببینید) و هنوز هم قدرتمند پیش می رود. اما فقط بعضی عروس ها عکاسانی دارند که اولین نگاه اجمالی پدرشان را در لباس سفید عروسی ثبت می کنند. گنیا گارت از عکاسی وو می گوید:«این روند ریشه ی عمیق جنوبی دارد و قطعا لحظه ای شیرین طی روز عروسی است. روزهای عروسی روزهای خیلی شلوغی می توانند باشند، و من عاشق دخترانی هستم که می خواهند چند دقیقه را با ددی اشان سپری کنند»

8.    تلفیقفوتو بوث ها با شبکه اجتماعی

متیو لی از Cly Creation می گوید: علاوه بر پراپ های بهتر (فکر کن: وین تگ برداشت هایی بیش از مخزن دلار یافت)، فوتو بوث ها با های تک پیش رفتند، با صفحات لمسی و وای فای، که به مهمانان فرصت می داد تا فورا عکس ها را به شبکه های اجتماعی آپلود کنند. چرا تا فردا صبر کنیم تا عکس های فوری فوتو بوث را آپلود کنیم وقتی فورا می تواند انجام شود؟
9.    نمایش عکس های خانوادگی
ایا می خواهید عکس های احساساتی یا بامزه خانوادگی را در هنگام ورودتان نشان دهید؟ اگر می خواهید، به خوب شرکتی مراجعه کرده اید، شرکتی با عکاس ها و زوج های دیگر در همین روش. ویس می گوید: «در عروسی خودم این کار را کردم و در خیلی ازعروسی های دیگر هم که عکسبرداری کردم دیدم. به نظر من، عروسی جمع شدن نسل های مختلف با هم بود. به این دلیل است که عاشق گرفتن عکس پدربزرگ ها، مادربزرگ ها، والدین و افراد دیگر هستم تا همه را به هم وصل کنم».
10.    عکس هایی با نور پس زمینه
استفاده از نور طبیعی که از پشت سر زوج ها  می آید تصاویر کمی رمانتیک خلق می کند. لی می گوید: «برای به دست آوردن این تصویر، زمانی عکس بگیرید که خورشید در حال طلوع یا غروب باشد – وقتی نور ملایم و گرم است، که تملق جسم را می گوید، «این همه درباره محیط است». وقتی در ابتدای صبح یا در زمان غروب آفتاب قدم می زنید، هرچیزی عالی و رمانتیک به نظر می رسد». این مثالی کامل از تکیه بر مادر طبیعت، نه بر فیلتر، برای عکسبرداری باشکوه است.

11.    عکس های روز بعد

روزهای عروسی روزهایی بسیار شلوغ است و عکاسان نهایت سعی شان را می کنند تا هر عکسی که شما در ساحل دوست دارید بگیرند. اما عکس های روز بعد از عروسی می تواند به آنها کمک کند تا همه نشانه ها را ترسیم کنند، و با زوج های وظیفه شناس محبوبیت به دست آورند. گورکین می گوید: «عکس های روز بعد همچنین ایده ی خوبی است اگر بخواهید در محلی عکس بگیرید که جای غیر از محل عروسیتان است یا اگر زمان عاملی است و روشنایی خود یک مشکل می شود».

12.    عکس های معمولی خانوادگی

پرتره های خانوادگی معمولا عکس های غیرطبیعی تر در آلبوم عروس می باشند. کی شده تا حالا در زندگی واقعی در یک خط راست، با ژست کامل بایستید و همه یک طرف را نگاه کنید؟ بارلوو می گوید: «عکس های معمولی خانوادگی روندی جدید هستند زیرا احساسات راحت تر را نشان می دهند، که می تواند تنش را طی ثبت پرتره های خانوادگی کمتر کند. این عکس ها معمولا طی زمان استراحت احساسی گرفته می شوند، درست قبل یا درست بعد از مراسم عروسی، بنابراین هرچیزی که استرس را در سطح پایین نگه دارد معمولا باعث ایجاد عکس های بهتر می شود». عکاس شما باید محل های منحصربفردی را بیازماید، یا افرادی را که همدیگر را در آغوش کشیده اند و دوستانه حرف می زنند را به تصویر بکشد – بجای اینکه مثل مدل ها زیر نور مهتاب ژست بگیرند، فقط یک خانواده باشند. ایا عکس رسمی تر آن است که آرام ایستاده باشند؟ آیا کسی در بغل کردن گروهی معمولی دوتا دستش را به هم می گیرد؟

13.    عکس هاییاز بالا

چه عکاستان عکس های هوایی فقط از شما دو نفر یا هرکس دیگری در عروسیتان بگیرد، این روشی اثربخش برای ثبت روح ان روز است. گورکین می گوید: «عاشق زوایای مهیج هستم، بنابراین اگر یک نقطه دید از بالا وجود دارد، مخصوصا بالای میزهای پذیرش، عاشق گرفتن آن عکس هستم».

14.    عکس های سلفی

زوج های زرنگ شبکه های اجتماعی «ایستگاه های سلفی» برای دوستان و خانواده اشان ترتیب می دهند (یک پشت صحنه زیبا برای عکس گرفتن از خودشان که وقتی عالی را در عروسی شما سپری می کنند). گورکین می گوید: «همانطور که عکاس به دنبال لحظات ناب برای مستند کردن است، سلفی های میهمان می توانند به فضای مفرح و یهویی در هر عروسی اضافه شوند».

نظر

 • Inez Inez شنبه, 30 آبان 1394

  You made some decent points there. I looked on the internet to find out
  more about the issue and found most people will
  go along with your views on this website.

 • Renato Renato شنبه, 30 آبان 1394

  I couldn't refrain from commenting. Well written!

 • Lidia Lidia شنبه, 30 آبان 1394

  Amazing issues here. I'm very satisfied to see your post.

  Thank you so much and I'm taking a look ahead to touch you.
  Will you please drop me a e-mail?

 • Nestor Nestor شنبه, 30 آبان 1394

  What's up, always i used to check weblog posts here early in the break of day, as i love to find
  out more and more.

 • Maricruz Maricruz شنبه, 30 آبان 1394

  hi!,I like your writing very much! percentage
  we be in contact extra about your post on AOL?
  I need a specialist in this space to unravel my problem. May
  be that is you! Looking forward to see you.

 • Carolyn Carolyn شنبه, 30 آبان 1394

  I am in fact glad to glance at this blog posts which consists of lots
  of valuable facts, thanks for providing these kinds of statistics.

 • Dian Dian شنبه, 30 آبان 1394

  This article is genuinely a good one it helps new internet visitors, who are wishing for
  blogging.

 • Joesph Joesph شنبه, 30 آبان 1394

  Hey! I know this is kinda off topic nevertheless I'd figured I'd ask.
  Would you be interested in trading links or maybe guest writing
  a blog post or vice-versa? My site discusses a lot of the same subjects as yours and I think we could
  greatly benefit from each other. If you might be interested feel free to
  send me an e-mail. I look forward to hearing from you!
  Terrific blog by the way!

 • Jessica Jessica شنبه, 30 آبان 1394

  Spot on with this write-up, I absolutely believe that this web site needs a great deal more attention. I'll probably be
  returning to see more, thanks for the advice!

 • Terese Terese شنبه, 30 آبان 1394

  Hi there Dear, are you genuinely visiting this site on a regular basis, if so
  afterward you will without doubt obtain fastidious know-how.

نظر خود را بنویسید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 • تهران ، سهروردی شمالی ، پالیزی شرقی پلاک 3
 • 912-60-30-813
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سایر سایت ها

فرم تماس با ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top